077-4405268

ממשק API

באמצעות ממשק API מתקדם תוכלו להתממשק ולחבר בין מערכת הניהול שלכם לבין מערכת הדיוור של SLNG בצורה פשוטה ויעילה מאוד. כלי זה מאפשר לכם לשלוח את הודעות הדיוור ו/או ה-SMS ישירות דרך המערכת שלכם ללא צורך ושימוש בממשק של SLNG.

להורדת מדריך משתמש ל-SMS API 

להורדת מדריך משתמש ל-Email API 

Mail to SMS

שירות מיוחד וייחודי הקיים במערכת הדיוור של SLNG ואשר יכול להמיר הודעת דיוור אלקטרוני (מייל) להודעת SMS וכל זה בצורה פשוטה מאוד. שירות זה מתאים במיוחד לעסקים אשר הדואר האלקטרוני הוא כלי מאוד עיקרי אצלם ואשר רוצים דרך המייל לשלוח הודעות SMS ללקוחות שלהם.

אינטגרציית ZAPIER

באמצעות האינטגרציה בין מערכת SLNG לתוכנת ZAPIER תוכלו לחבר את חשבונכם לכל מערכת ו/ או תוכנת ניהול שיש לכם ולשלוח הודעות ללא צורך בשימוש בממשק של SLNG וכל זאת באמצעות הגדרות פשוטות ללא צורך בתיכנות.

אינטגרציה עם פייסבוק

האינטגרציה מאפשרת לשלוח דיוור/SMS לנמענים חדשים ברגע שמילאו טופס הרשמה בפייסבוק. המערכת שואבת את הנתונים של הנרשמים דרך המודעות המפורסמות בפייסבוק ומייבאת אותם ישירות אל החשבון במערכת SLNG באופן אוטומטי לחלוטין.

אינטגרציה עם וורדפרס

במערכת ניהול התוכן וורדפרס הטמענו את הפלאגין של מערכת SLNG ובכך אפשרנו להוסיף את הנרשמים שלכם אוטומטית לרשימות התפוצה, דרך האתר שיצרתם באמצעות טופס הרשמה לניוזלייטר. למבקרים באתר שלכם תינתן האפשרות להירשם, לכם תהיה ההזדמנות להגדיל את רשימת התפוצה שלכם, ובכך להגדיל את היקף השיווק.

אינטגרציה עם אינטגרומט

באמצעות האינטגרציה בין מערכת SLNG לתוכנת  אינטגרומט  תוכלו לחבר את חשבונכם לכל מערכת ו/ או תוכנת ניהול שיש לכם ולשלוח הודעות ללא צורך בשימוש בממשק של SLNG וכל זאת באמצעות הגדרות פשוטות ללא צורך בתיכנות.

אינטגרציה באמצעות קריאת http פשוט

SLNG מאפשרת להוסיף את הנרשמים שלכם אוטומטית לרשימות התפוצה באמצעות קריאת http get פשוטה. אופציה זו מאפשרת בקלות לבצע אינטגרציה בין מערכות חיצוניות לבין מערכת הדיוור של SLNG – לדוגמא אינטגרציה עם דפי נחיתה חיצוניים.