הצהרת נגישות

מערכת SLNG מחוייבת להנגשת האתר שלה במתכונת ידידותית ושמישה לכל גולש, ללא תלות ביכולותיו או מגבלותיו.

האתר תוכנן לשמש את הקהל הרחב באשר הוא ואנו מודעים לכך כי במסגרת זאת ישנם אנשים שיעדיפו לגלוש בו תוך שימוש בכלי הנגשה המקלים על חוויית הגולש, ביניהם קריאה בעזרת גופן מוגדל, הדגשת קישורים וחיזוק ניגודיות הצבעים. 

אתר זה הינו לפיכך מונגש לבעלי מוגבלויות בהתאם לתקן רמת ההנגשה הבינלאומית AA ובמסגרת סעיף מס. 35 לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013. מטרת ההנגשה היא לאפשר לגולשים בעלי מוגבלויות ראיה, שמיעה ו/או מוטוריקה לצרוך את התכנים הכלולים בו ולהנות מהם באמצעים הזמינים לרשותם וללא חסמים. 

במידה והדבר רלוונטי עבורכם, אנו מוזמנים אתכם לעשות שימוש בכלי הנגישות המובנים באתר על ידי לחיצה על סמל הנגישות בפינה הימנית העליונה של כל עמוד. הלחיצה תפתח בפניכם תפריט בעזרתו יתאפשר לכם להציג את האתר במגוון מתכונות נגישות לנוחותכם. אנו תקווה כי כלים אלו ונוספים המצויים בימים אלו בתהליך הטמעה באתר יסייעו לכם בניווט ובהתנהלות בתוכו. 

על אף שהשקענו מחשבה ומאמצים בהנגשת האתר, ובפרט שהתהליך עדיין כאמור מצוי בהתהוות, יתכן וישנם הבטים החשובים לכם והמצריכים את תשומת ליבנו בנושא. ניתן לצורך כך לצור קשר עם מחלקת התמיכה של SLNG ולעלות צרכים במידה וקיים להם באתר מענה חלקי או חסר. 

support@slng.co.il: אימייל

077-4405268 : טלפון

077-5558757 :פקס

מאחלים לכם גלישה מהנה! 

צוות SLNG