דיוור אלקטרוני

עורך תבניות מתקדם

עורך תבניות פשוט ומתקדם (Drop & Drag ) מאפשר לכם לערוך ולעצב אימיילים רספונסיביים) מותאמים לכל מסך מחשב או מכשיר נייד (בצורה פשוטה, מהירה ומקצועית תוך דקות!
התאימו את עיצוב הניוזלייטר לצרכים של קהל היעד שלכם. תוכלו להוסיף טקסט, תמונות, תמונות GIF ,כפתורים ואייקונים של רשתות חברתיות וכן לצרף קבצים
לדיוור שלכם.

עריכת תמונות+תמונות GIF

עורך תמונות מתקדם אשר בעזרתו תוכלו לעצב תמונה באופן עצמאי ופשוט. להוסיף לתמונה שלכם רקע, מסגרת, כיתוב, לשנות לה סגנון (וינטג', שחור-לבן וכו') לשנות את הגודל של התמונה ועוד..
קובץ GIF – הוא אלמנט ויזואלי שנראה כמו תמונה ומתנהג כמו סרטון.
תוכלו לייצר קובץ GIF ע"י בחירת התמונות שלכם, תיזמון קצב החלפת התמונות, הגדרת גודל התמונה ועוד.
את התמונות שעיצבתם ויצרתם תוסיפו לדיוור שהכנתם.

פרסונליזציה

יש לכם אפשרות לתת לנמענים שלכם את התחושה שהדיוור נשלח במיוחד עבורם. וזאת ע"י שימוש בכלי הפרסונליזציה. כלי זה מאפשר להתאים את נושא הדיוור, הכותרת ואפילו התוכן לכל נמען באופן ספציפי. ניתן להוסיף את שמו של הנמען או
כל פרט אישי אחר הרלוונטי לאותו נמען. כלי הפרסונליזציה הופך את הדיוור לאמ־
צעי שיווקי אישי וישיר.

תיזמון הודעות

תיזמון הדיוור הוא חלק חשוב מאוד בקמפיין פרסומי או בכלל בקשר ישיר עם הל־ קוחות. יש לכם את האפשרות לתזמן את הדיוור שלכם לפי תאריך ספציפי שתגדירו, כמו "יום הולדת", "תאריך פקיעת ביטוח", "תאריך הרשמה" או כל תאריך אחר שת־ בחרו, כמו גם את השעה שבה תישלח ההודעה.

שליחת דיוור לנמענים שלא פתחו

בעולם השיווק הדיגיטלי שלנו אנו מקבלים מאות מיילים ביום, וכך יוצא שחלק
גדול מהדיוורים לא נפתחים כלל מכל מיני סיבות. על מנת להגדיל את אחוזי הפ־ תיחות של הדיוור שאתם שולחים לנמענים, אנו נותנים לכם את האפשרות לבצע שליחה חוזרת של המייל רק לנמענים שטרם פתחו את המייל הראשון. אופציה זו מגדילה באופן משמעותי את אחוזי הפתיחות של הדיוור. יש אפשרות לתזמן מראש
את תאריך השליחה החוזרת.

דוחות בזמן אמת

לא מספיק לשלוח הודעות דיוור לנמענים. אנחנו רוצים לדעת גם שהם קיבלו את הדיוור ופתחו אותו. את כל המידע הזה תוכלו לקבל בזמן אמת בדוחות במערכת. הדוחות מפרטים את הנמענים שקיבלו את הדיוור, הנמענים שפתחו את הדיוור, נמע־ נים שגויים ואת סיבת השגיאה, נמענים שהוסרו ועוד.

שליחת SMS

הוספת קבצים ותמונות

תרצו להוסיף קובץ (pdf/word/excel) להודעת ה-SMS שאתם שולחים?
תרצו להוסיף תמונה להודעת ה-SMS שאתם שולחים?
כל זה אפשרי! ניתן להוסיף קבצים להודעות SMS בצורה פשוטה וקלה.
הקובץ שמצורף יהפוך לקישור(לינק) ויצטרף לטקסט בגוף ההודעה.

עריכת תמונות+תמונות GIF

עורך תמונות מתקדם אשר בעזרתו תוכלו לעצב תמונה באופן עצמאי ופשוט.
להוסיף לתמונה שלכם רקע, מסגרת, כיתוב, לשנות לה סגנון (וינטג', שחור-לבן וכו'), לשנות את הגודל של התמונה ועוד.. קובץ GIF – הוא אלמנט ויזואלי שנראה כמו תמונה ומתנהג כמו סרטון. תוכלו לייצר קוב ץ GIF ע"י בחירת התמונות שלכם, תיזמון קצב החלפת התמונות, הגדרת גודל התמונה ועוד.
את התמונות שעיצבתם ויצרתם תוסיפו להודעת הסמס שהכנתם.

מספר וירטואלי

רוצים לשלוח הודעת SMS ולקבל תשובה מהנמענים שלכם? רוצים לקבל לידים מהנמענים שלכם באמצעות הודע ת SMS?רוצים לערוך סקר בקרב הנמענים ע"י שליחת הודעות SMS? את כל זה תוכלו לעשות באמצעות מספר וירטואלי שמחובר לחשבון משתמש שלכם במערכת, וכך כל הההודעות החוזרות מגיעות ישירות לחשבונכם. כלי מאוד יעיל ביצירת קשר דו כיווני
עם הלקוחות שלכם.

פרסונליזציה

יש לכם אפשרות לתת לנמענים שלכם את התחושה שהודעת הסמס נשלחה במיוחד עבורם. וזאת ע"י שימוש בכלי הפרסונליזציה. כלי זה מאפשר להוסיף שדות אישיים בגוף ההודעה, לדוגמא – ניתן להוסיף את שמו של הנמען או כל פרט אישי אחר הרלוונטי לאותו נמען.
כלי הפרסונליזציה הופך את ה-SMS לאמצעי שיווקי אישי וישיר.

תיזמון הודעות

תיזמון ההודעות הוא חלק חשוב מאוד בקמפיין פרסומי או בכלל בקשר ישיר עם הלקוחות. יש לכם את האפשרות לתזמן את הודעות הסמס שלכם לפי תאריך ספציפי שתגדירו,
כמו "יום הולדת", "תאריך פקיעת ביטוח", "תאריך הרשמה" או כל תאריך אחר שתבחרו,
כמו גם את השעה שבה תישלח ההודעה.

דוחות בזמן אמת

לא מספיק לשלוח הודעות דיוור לנמענים. אנחנו רוצים לדעת גם שהם קיבלו את הדיוור ופתחו אותו. את כל המידע הזה תוכלו לקבל בזמן אמת בדוחות במערכת. הדוחות מפרטים את הנמענים שקיבלו את הדיוור, הנמענים שפתחו את הדיוור, נמענים שגויים ואת סיבת השגיאה, נמענים שהוסרו ועוד.

SMS בינלאומי

יש לכם לקוחות בחו"ל? תרצו לשמור איתם על קשר ולשלוח להם הודעות SMS ?
מערכת SLNG שולחת הודעות SMS למעל 200 יעדים ברחבי העולם, וכל זאת בצורה פשוטה בדיוק כמו שליחת הודעות בארץ. שירות זה מאפשר לך לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלך שנמצאים בחו"ל ו/או להרחיב את העסק ולפתח קשרים חדשים בינלאומיים.

Mail to SMS

שירות מיוחד וייחודי הקיים במערכת הדיוור של SLNG ואשר יכול להמיר הודעת דיוור אלקטרוני (מייל) להודעת SMS וכל זה בצורה פשוטה מאוד. שירות זה מתאים במיוחד לעסקים אשר הדואר האלקטרוני הוא כלי מאוד עיקרי אצלם ואשר רוצים דרך המייל לשלוח הודעות SMS ללקוחות שלהם.

דפי נחיתה וטפסי רישום

עורך תבניות מתקדם

עורך תבניות פשוט ומתקדם (Drop & Drag) מאפשר לכם לערוך ולעצב דפי נחיתה בצורה פשוטה, מהירה ומקצועית תוך דקות!
התאימו את עיצוב דף הנחיתה לצרכים של קהל היעד שלכם. תוכלו להוסיף טקסט, תמונות, תמונות GIF ,כפתורים ואייקונים של רשתות חברתיות וכן לצרף ולעצב טופס רישום לצורך רישום והשארת פרטים עם השדות הרלוונטיים לכם.

עריכת תמונות+תמונות GIF

עורך תמונות מתקדם אשר בעזרתו תוכלו לעצב תמונה באופן עצמאי ופשוט.
להוסיף לתמונה שלכם רקע, מסגרת, כיתוב, לשנות לה סגנון (וינטג', שחור-לבן וכו'), לשנות את הגודל של התמונה ועוד..
קובץ GIF – הוא אלמנט ויזואלי שנראה כמו תמונה ומתנהג כמו סרטון.
תוכלו לייצר קובץ GIF ע"י בחירת התמונות שלכם, תיזמון קצב החלפת התמונות,
הגדרת גודל התמונה ועוד. את התמונות שעיצבתם ויצרתם תוסיפו לדפי הנחיתה שהכנתם.

ממשקים

ממשק API

באמצעות ממשק API מתקדם תוכלו להתממשק ולחבר בין מערכת הניהול שלכם לבין מערכת הדיוור של SLNG בצורה פשוטה ויעילה מאוד. כלי זה מאפשר לכם לשלוח את הודעות הדיוור ו/או ה-SMS ישירות דרך המערכת שלכם ללא צורך ושימוש בממשק של SLNG.

להורדת מדריך משתמש ל-API

אינטגרציית ZAPIER

באמצעות האינטגרציה בין מערכת SLNG לתוכנת ZAPIER תוכלו לחבר את חשבונכם לכל מערכת ו/ או תוכנת ניהול שיש לכם ולשלוח הודעות ללא צורך בשימוש בממשק של SLNG וכל זאת באמצעות הגדרות פשוטות ללא צורך בתיכנות.

אינטגרציה עם פייסבוק

האינטגרציה מאפשרת לשלוח דיוור/SMS לנמענים חדשים ברגע שמילאו טופס הרשמה בפייסבוק. המערכת שואבת את הנתונים של הנרשמים דרך המודעות המפורסמות בפייסבוק ומייבאת אותם ישירות אל החשבון במערכת SLNG באופן אוטומטי לחלוטין.

אינטגרציה עם וורדפרס

במערכת ניהול התוכן וורדפרס הטמענו את הפלאגין של מערכת SLNG ובכך אפשרנו להוסיף את הנרשמים שלכם אוטומטית לרשימות התפוצה, דרך האתר שיצרתם באמצעות טופס הרשמה לניוזלייטר. למבקרים באתר שלכם תינתן האפשרות להירשם, לכם תהיה ההזדמנות להגדיל את רשימת התפוצה שלכם, ובכך להגדיל את היקף השיווק.

אוטומציה

אוטומציה

חולמים על הרגע שבו תוכלו לעשות את הכול במהירות… פשוט כי זה יהיה אוטומטי?
מערכת האוטומציה של SLNG ידידותית ופשוטה לתפעול. הכלי יחסוך לכם זמן רב שמתבזבז על פעולות ידניות בתקשורת עם לקוחות.
וגם אין שום צורך בניסיון קודם. התחילו לעבוד במהירות – עוד היום!

הודעה אוטומטית

חסכו בזמן עבודה והותירו רושם טוב ומקצועי על הלקוחות.
האוטומציה מבטיחה ששום הודעה לא תיפול בין הכיסאות, והרושם הראשוני יהיה תמיד מעולה.
סדרת אימיילים/SMS אישיים ומתוזמנים תבטיח שלא תאבדו קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.
אתם מגדירים את התוכן של ההודעה האוטומטית, את תזמון ההודעה בהתרחש אירוע מוגדר מראש, כגון: נמען חדש נרשם למערכת, נמען הקליק על קישור ועוד.

הודעות טרנזקציונליות

הודעה טרנזקציונלית הינה הודעה במייל או ב SMS המכילה תוכן תפעולי ובדרך כלל נשלחת כתגובה לפעולה שביצע הנמען.
הודעה של  "שכחתי סיסמא", אישור הזמנת מוצר או תזכורת להגעת טכנאי הן דוגמאות פופולריות להודעות מסוג זה.
החשיבות של ההודעה עבור אותם נמענים גבוהה ומכך נובעים אחוזי הפתיחה והתגובה הגבוהים פי כמה מהודעות שיווקיות כגון ניוזלייטר.