077-4405268

הוספת קבצים ותמונות

תרצו להוסיף קובץ (pdf/word/excel) להודעת ה-SMS שאתם שולחים? תרצו להוסיף תמונה להודעת ה-SMS שאתם שולחים? כל זה אפשרי! ניתן להוסיף קבצים להודעות SMS בצורה פשוטה וקלה.
הקובץ שמצורף יהפוך לקישור(לינק) ויצטרף לטקסט בגוף ההודעה.

עריכת תמונות+תמונות GIF

עורך תמונות מתקדם אשר בעזרתו תוכלו לעצב תמונה באופן עצמאי ופשוט.
להוסיף לתמונה שלכם רקע, מסגרת, כיתוב, לשנות לה סגנון (וינטג', שחור-לבן וכו'), לשנות את הגודל של התמונה ועוד..
קובץ GIF – הוא אלמנט ויזואלי שנראה כמו תמונה ומתנהג כמו סרטון. תוכלו לייצר קובץ GIF ע"י בחירת התמונות שלכם, תיזמון קצב החלפת התמונות, הגדרת גודל התמונה ועוד.
את התמונות שעיצבתם ויצרתם תוסיפו להודעת הסמס שהכנתם.

מספר וירטואלי

רוצים לשלוח הודעת SMS ולקבל תשובה מהנמענים שלכם? רוצים לקבל לידים מהנמענים שלכם באמצעות הודעת SMS?רוצים לערוך סקר בקרב הנמענים ע"י שליחת הודעות SMS? את כל זה תוכלו לעשות באמצעות מספר וירטואלי שמחובר לחשבון משתמש שלכם במערכת, וכך כל הההודעות החוזרות מגיעות ישירות לחשבונכם. כלי מאוד יעיל ביצירת קשר דו כיווני עם הלקוחות שלכם.

פרסונליזציה

יש לכם אפשרות לתת לנמענים שלכם את התחושה שהודעת הסמס נשלחה במיוחד עבורם. וזאת ע"י שימוש בכלי הפרסונליזציה. כלי זה מאפשר להוסיף שדות אישיים בגוף ההודעה, לדוגמא – ניתן להוסיף את שמו של הנמען או כל פרט אישי אחר הרלוונטי לאותו נמען. כלי הפרסונליזציה הופך את ה-SMS לאמצעי שיווקי אישי וישיר.

תיזמון הודעות

תיזמון ההודעות הוא חלק חשוב מאוד בקמפיין פרסומי או בכלל בקשר ישיר עם הלקוחות. יש לכם את האפשרות לתזמן את הודעות הסמס שלכם לפי תאריך ספציפי שתגדירו, כמו "יום הולדת", "תאריך פקיעת ביטוח", "תאריך הרשמה" או כל תאריך אחר שתבחרו, כמו גם את השעה שבה תישלח ההודעה.

ניהול רשימות תפוצה ואנשי קשר

ב-SLNG מערכת לניהול אנשי קשר וקבוצות, המאפשרת לכם ליצור שיווק דיגיטלי חכם הכולל יבוא אנשי הקשר (ע”י קובץ אקסל או העתק-הדבק) וחלוקתם לקבוצות לפי קטגוריות שונות, עדכון של אנשי קשר וקבוצות, הקצאת אנשי קשר לקבוצות חדשות, ועוד. כל אלו יאפשרו לכם לעבוד פחות ולהשיג יותר. היעזרו בטפסי הרישום ודפי נחיתה ובאמצעים נוספים כדי לקבל מידע מפורט, אישי ורלוונטי על אנשי הקשר שלכם, ואז היעזרו באלמנטים חכמים כמו פנייה אישית (פרסונליזציה) בדיוור/ב-SMS – כדי לשדרג משמעותית את השיווק והמכירות שלכם.

SMS בינלאומי

יש לכם לקוחות בחו"ל? תרצו לשמור איתם על קשר
ולשלוח להם הודעות SMS?
מערכת SLNG שולחת הודעות SMS למעל 200 יעדים ברחבי העולם, וכל זאת בצורה פשוטה בדיוק כמו שליחת הודעות בארץ. שירות זה מאפשר לך לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלך שנמצאים בחו"ל ו/או להרחיב את העסק ולפתח קשרים חדשים בינלאומיים.

Mail to SMS

שירות מיוחד וייחודי הקיים במערכת הדיוור של SLNG ואשר יכול להמיר הודעת דיוור אלקטרוני (מייל) להודעת SMS וכל זה בצורה פשוטה מאוד. שירות זה מתאים במיוחד לעסקים אשר הדואר האלקטרוני הוא כלי מאוד עיקרי אצלם ואשר רוצים דרך המייל לשלוח הודעות SMS ללקוחות שלהם.